حمل پیانو |جا به جایی پیانو

حمل پیانو چگونه انجام می شود؟

حرکت پیانو برای افراد ضعیف نیست. حمل پیانو هرکسی که تا به حال این کار را کرده است به شما می گوید که این کار دشوار نیاز به نیروی انسانی جدی و آمادگی دارد.

فرآیند جابجایی پیانو آنقدر خسته کننده و طاقت فرسا است که توانسته جایگاه ویژه خود را در صنعت دویدن ایجاد کند. امروزه ، می توانید شرکت حمل پیانو های جابجایی و ذخیره سازی را در سراسر کشور پیدا کنید که فقط به حرکت پیانو اختصاص داده شده اند.

با توجه به این واقعیت که وزن پیانوها به حمل پیانو طور معمول بین 300 تا 1000 (یا بیشتر!) پوند است ، ما قطعاً پیشنهاد می کنیم که از یک شرکت حرفه ای در حال حرکت با تجربه حرکت پیانو  حمل پیانو  برای کار کردن استفاده کنید.

اغلب ، پیانو با ارزش ترین و گرانترین آیتم در خانه افراد است.  قیمت پیانوهای با کیفیت از هزاران تا بیش از 100،000 دلار است. با توجه به ارزش پیانو ، بسیار مهم است که این ساز با نهایت دقت اداره شود ، که این امر ضرورت بیشتری به حرکتگران حرفه ای  حمل پیانو می دهد.

با این حال ، اگر استخدام حمل پیانو مهاجران حرفه ای در بودجه یا برنامه شما نیست ، حمل پیانو می توانید اکثر پیانوها را با کمک دوستان جابجا کنید. با این حال ، اگر پیانوی باشکوهی با وزن 1000 پوند دارید

حمل پیانو  من به شدت سرمایه گذاری روی متخصصان را توصیه می کنم.و  این پیانوهای فوق العاده بزرگ به تجهیزات و مراقبت خاصی نیاز دارند که فقط متخصصان دویدن واقعی می توانند ارائه دهند. همچنین ، اگر یک راه پله مستقیم یا یک نان حمل پیانو مخصوص سالن وجود دارد ، من همچنین به متخصصان توصیه می کنم حمل پیانو که ثبت نام کنند.

هنوز مطمئن هستید که می خواهید پیانو را خودتان جابجا کنید؟ به نکات مفید ما در زیر نگاه کنید.

برای حمل پیانو وسایل و مواد متحرک مناسب را بیابید

اول ، شما باید مطمئن شوید حمل پیانو که همه لوازم و مواد مناسب را برای حرکت ایمن و ایمن پیانو در اختیار دارید. هم برای پیانو مستقیم و هم برای یک پیانو زیبا ، برای محافظت به پتوهای چرخشی حمل پیانو زیادی نیاز دارید.

به هر حال ، آخرین چیزی که می خواهید باشد خراش (یا بدتر!) در ابزار ارزشمند شما است. نکته: حمل پیانو همچنین می توانید از حوله و پتو ضخیم برای پوشاندن پیانو استفاده کنید. حمل پیانو رولهای زیادی از نوار برای کمک به محکم کردن پتو در محل مورد نیاز است. همچنین برای حرکت مستقیم پیانو به یک دالی نیاز دارید که بتواند وزن پیانو را نگه دارد.

حرکت پیانو زیبا به دلیل اندازه و ساختار آنها کمی پیچیده تر است حمل پیانو و همچنین به لوازم اضافی نیاز دارد. توصیه می کنم علاوه بر جابجایی پتو ، تخته پیانو با اندازه مناسب حمل پیانو(که به آن اسکیت پیانو نیز گفته می شود) برای انجام حرکات خود بیابید. برای نگه داشتن پیانو روی تخته اسکی ، به بند و پیچ گوشتی نیز نیاز داری

 

تا آنجا که ممکن است تعداد کمکی برای حمل پیانو را ثبت کنید

هنگامی که وسایل شما مرتب شد ، حمل پیانو توصیه می کنم یک تیم قوی یاور جمع کنید. حمل پیانو شما حداقل به چهار نفر نیاز دارید – شاید بیشتر ، بسته به اندازه پیانو و پیچیدگی حرکات.

بهتر است دوستان ، خانواده و همسایه هایی را که تجربه جابجایی اجسام سنگین را دارند و وضعیت نسبتاً خوبی دارند ،  ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که همه آنها لباس های متحرک مناسب و همچنین کفش های ورزشی با کشش خوب می پوشند.

درها ، پله ها و نان های سالن را اندازه بگیرید

قبل از پیاده روی ، باید هر قسمت از حمل پیانو خانه خود را که پیانو از آن عبور می کند حمل پیانو اندازه بگیرید. مطمئن شوید که همه درها ، پله ها و نان های سالن را به خوبی اندازه گیری کرده اید تا ارزیابی کنید که چگونه مانور پیانو و تخته پیانو از خانه شما به راحتی اجرا می شود. قبل از جابجایی آلات موسیقی

درب باز است ، کف به خوبی محکم شده است و ایده خوبی است که مبلمان را حمل پیانو که به طور بالقوه می توانند به پیانو ضربه بزنند بردارید. اگر نگران هل دادن پیانو به گوشه یا خراشیدن در طول راه هستید ، سعی کنید لبه های تیز در را با سپر حمل پیانو یا حوله اضافی ضد کودک بپوشانید.

حرکت مستقیم در حمل پیانو غلط است

هم پیانو راست و هم پیانوی بزرگ نیاز به آمادگی زیادی حمل پیانو برای حرکت دارند. حمل پیانو برای حرکت مستقیم پیانو ، می خواهید کلیدهای پیانو و پدال های پیانو را محکم کنید.

برای محافظت ، با یک پتو و نوار بپوشانید. پیانو را با یک پتو چرخان بپوشانید و آن را در جلو ، عقب و کناری قرار دهید. روی همه پتوها ضربه بزنید حمل پیانو تا محکم شوند. هنگامی که پیانو توسط یک پتو چرخشی  حمل پیانو محافظت می شود ، شما و تیم خود می توانید با خیال راحت پیانو را مستقیماً حمل پیانو روی دالی بچرخانید.

هنگام بلند کردن پیانو ، مطمئن شوید که فردی در همه طرف ساز وجود دارد. برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، تیم متحرک شما باید مراقبت ویژه ای داشته باشد ، حمل پیانو حتماً زانوها را خم کنید تا به کمرش آسیب نرساند. هنگامی که پیانو روی دالی فرود آمد ، آن را با دقت به کامیون در حال حرکت خود ببرید.

 

قبل از جابجایی پیانو بزرگ ، بسیار مهم است که حمل پیانو شناسه بالا را پایین بیاورید حمل پیانو و ایمن باشید. اگر می توانید ، یک پیچ گوشتی بردارید تا پدال ها و پایه های پیانو را جدا کنید. با احتیاط ،حمل پیانو  تمام پاها را از پیانو بزرگ بردارید. هنگام بلند کردن پا از پیانو ، مطمئن شوید که تیم شما در حمل پیانو موقعیتی است که مانع از برخورد طرف پیانو با زمین حمل پیانو پس از برداشتن پا شود.

مطلب پیشنهادی

خرید مبل چستر روکش شده

    خرید مبل چستر روکش شده با پارچه Orsetto (34% ويسکوز، 33% اکريليک، 17% …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.